Yukarıhasinli Köyü Düğünleri Paylaşım Sayfasına Hoş Geldiniz.

 Yukarıhasinli Köyü Düğün ilanlarınızı sitemizde uzak yakın tüm Köylülere buradan duyurabilirsiniz. Bu sayede tüm köylülerimiz düğünlerinizden haberdar olacaklar.

Sizleri tanımak isteyenler için ise Yukarıhasinli düğünleri nasıl yapılır yörenizin adetleri nelerdir gibi soruların cevaplarını yazılarınız ile anlatabilirsiniz

 Yukarıhasinli Köyünde şuan bulunan insanlardan çok daha fazlası Yukarıhasinli dışında yaşamaktadır. Bu siteyi yurtdışında veTürkiye'nin çeşitli illerinde olan [köylüler] ile Köyümüzde bulunan insanlar arasında bir iletişim köprüsü olması için tasarladık.

 Yukarıhasinli Köyünde veya Yukarıhasinli dışında yaşayan insanlarımız düğünlerini, nişan söz gibi özel günlerini dünyanın her yerindeki Yukarıhasinli halkına duyurabilirler. Düğün sonrası düğünde çekilen fotoğraflarını düğünün videolarını düğünlerine katılamayan köylülerinin görmeleri için bu sayfaya yükleyebilirler.

 Yukarıhasinli Köyü düğünleri sayfasını sıklıkla ziyaret edin Yukarıhasinli düğünlerinden habersiz kalmayın.

Genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özgür & Sümeyye

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarihasinli.com  sitesi içerisinde yer  alan konuların ve Resimleri müsaade  almadan  kopyalanması  ve yayınlanması yasaktır.